Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tytuł odcinka o korytarzu bez końca(?)

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
liz
Kadet
Kadet

PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 12:06    Temat postu: Tytuł odcinka o korytarzu bez końca(?) Odpowiedz z cytatem

Witam Smile Mam prośbę. Czy mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu tytułu odcinka w którym było coś takiego, że dzieci grały w grę planszową i same się w niej znalazły i musiały grać żeby przeżyć i jak już wygrali to żeby wyjść były takie drzwi na końcu korytarza ale ta osoba nie mogła się do nich dostać bo ten korytarz był bez końca, jak szli to mogli iść w nieskończoność a i tak by nie doszli do tych drzwi. I pamiętam, że wydostali się w taki sposób że wzięli wędkę i zarzucili na ten koniec korytarza i takim sposobem się wydostali Smile Mam nadzieje że nie splotły mi się tutaj dwa różne odcinki i że to co opisuje to był jeden odcinek, bo już tak dobrze nie pamiętam Smile A jak to były by dwa różne to proszę o tytuły-najlepiej angielskie Smile Z góry Dziękuje Smile
Reklama

Wysłany: Sro Lip 06, 2011 12:06    Temat postu:

Powrót do góry
rafcio518
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Lip 06, 2011 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to odcinek "Nawiedzony dom gier / The Haunted House Game". Ale nie jest to odcinek Czy boisz się ciemności?, ale Gęsiej skórki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 06, 2011 12:21    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: