Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

I ZLOT FANÓW CBSC - co wy na to??
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 15:42    Temat postu: I ZLOT FANÓW CBSC - co wy na to?? Odpowiedz z cytatem

Wspólnie z Łukaszem wymyśliliśmy taką oto ciekawostkę.
Jak czytaliście w sąsiednim poście, studia filmowe udostępniają taśmy z nagraniami organizacjom (Czyli np. stowarzyszeniom, czy różnym grupom) za darmo, do projekcji prywatnych, czyli np. na spotkaniach.
Za namową Piotra Dobrzyńskiego, moglibyśmy tak uczynić, wysłać pismo z prośbą o udostępnienie nam takich materiałów.

W związku z tym proponujemy zwołać I zlot fanów CBSC właśnie do Łodzi (ewidentnie najbardziej w centrum Polski), gdzie swoją siedzibę miało studio Start na ewentualną projekcję wybranych odcinków.
Spotkanie miałoby mieć następujące cele:
- właśnie projekcję odcinków
- walor integracyjny (nas wszystkich)
- możliwość spotkania z pracownikami studia Start i lektorem CBSC

Wiadomo, że wiele osób na forum jest jeszcze niepełnoletnich, oraz zdarzają się osoby z różnych stron Polski, a nawet zagranicy (pozdro sakura!), ale to na razie luźna propozycja.

Taki zlot mógłby się odbyć w wakacje, nie inaczej, jak w godzinach południowych.

Czekam na opinie co do pomysłu, uwagi, spostrzeżenia i w ogóle - co wy na to?? Tooth
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 27, 2010 15:42    Temat postu:

Powrót do góry
Wolfman
Zeebo
Zeebo


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 510
Skąd: Wola Rzędzińska

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie wiem, dobry niby pomysł, no ale moim zdaniem zbyt wiele osób by nie przyjechało, no bo są niepełnoletni i jak mieszkają nieco dalej to rodzice by ich za bardzo nie puścili, ja na przykłada mieszkam prawie 5 godzin (bez korków) od Łodzi i tak też pewnie ma dużo osób, ale takie jest moje zdanie ;P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Hermes
Dr Vink
Dr Vink


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 404
Skąd: Modlin Twierdza

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie by rodzice samego do Łodzi nie puścili. Zapewne wiele osób także nie mogłoby się tam zjawić. Do Warszawy to bym bez problemu zajechał, ale nie dalej Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary_Mary
Moderator
Moderator


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 399

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jak by do Warszawy to ja się zgadzam Smile
_________________
CBSC RULES !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sakura2222
Madeline
Madeline


Dołączył: 22 Cze 2009
Posty: 198
Skąd: Londyn

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam najgorzej. Po 1. w sierpniu będę dopiero w Polsce a po 2. Rodzice mnie nie puszczą samej Crying or Very sad Crying or Very sad

Thomas
p.s. również pozdrawiam Very Happy


Ostatnio zmieniony przez sakura2222 dnia Czw Maj 27, 2010 16:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sixth
Gość





PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 16:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma szans żeby wypalił taki zlot Wink
Powrót do góry
Hermes
Dr Vink
Dr Vink


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 404
Skąd: Modlin Twierdza

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślę, że pomysł jest dobry i do zrealizowania. Teraz należy wybrać miejscowość, która by wszystkim pasowała Smile.

Ostatnio zmieniony przez Hermes dnia Czw Maj 27, 2010 20:16, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sixth
Gość





PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kto się podejmie organizacji tego spotkania? jeśli spotkanie ma być w Łodzi powinno być z tego miasta kilka osób którzy wezmą się za organizację tego zlotu Wink
Powrót do góry
pixi
Piaskowy Dziadek
Piaskowy Dziadek


Dołączył: 24 Maj 2010
Posty: 84

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zeby zaczac zlot trzeba wiedziec kto jest chetny i gdzie mieszka .... i wtedy ustalic miasto dzien godzine i miejsce
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, ja zaproponowałem Łódź, choć sam z tym miastem nie mam nic wspólnego, po prostu tam było studio Start i tam mieszka pan Piotrek i byli pracownicy studia.
Dla mnie może być Warszawa, równie dobrze.
Jeśli by wam to nie przeszkadzało, mogę zaprosić was wszystkich do siebie do Sierpca (30 km od Płocka, 130 km od Warszawy na północ) i was przenocować nawet Smile Żaden problem. Smile
Ale może też być Warszawa, tylko pytanie - kto by się podjął z tamtych rejonów o np. zarezerwowanie lokalu, czy jak Smile
Dla osób niepełnoletnich - a nie macie starszego rodzeństwa? Które mogłoby was przywieźć? Czy nawet rodziców? By sobie poszli, a my byśmy się "zlatywali" Tooth
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Triko80
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 302
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi pasuje zarówno Łódź i Warszawa, ale najlepiej jak byłoby to w sobotę.
_________________
1998...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, a ty już dzień tygodnia Razz
Spoko, sobota koniecznie. Tyle że w Łodzi nie mieszka nikt z nas, a po Warszawie parę osób się orientuje co i jak. I jeśli miałoby to być w jakimś lokalu to ewidentnie impreza jednodniowa, a w zasadzie jednopopołudniowa. Smile
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Triko80
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 302
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja mieszkam blisko Warszawy (5 km), więc mógłbym coś ewentualnie zaaranżować, ale jak wiadomo wszystko na tym świecie kosztuje, więc nie mam pojęcia jak mielibyśmy zebrać fundusze...
_________________
1998...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
sixth
Gość





PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlatego też napisałem że nie widze szans aby taka impreza się odbyła Wink znając życie będzie tak: na początku 20 osób jest chętnych, potem z biegiem czasu liczba osób spada do 10, z czego na zlot przyjeżdża 5 i klapa. jest też druga opcja: za tydzień nikt o zlocie słowem nie wspomni Wink
Powrót do góry
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 07:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mylisz się Razz
Ja mogę jechać nawet dla 3 osób. Mi to zupełnie nie przeszkadza. Może słowo "zlot" jest zbyt "za duże", może zjazd, lub spotkanie, tak byłoby lepiej.

Fundusze? Nie wiem Triko. Jeśli mielibyśmy spotkać się w Warszawie to nie wiem jak wyglądałaby "projekcja" CBSC. Nie wiem czy przyjechałby do nas ktoś ze Studia. Po prostu byśmy się w większym gronie spotkali, pogawędzili (bo nawet w jakimś lokalu, to gdzie byśmy wyświetlili film,hm? Tooth)

Jeśli ma przyjechać 5 czy 7 osób to nie ma sensu wynajmować całego pomieszczenia. Dla mnie mogą to być dwa stoliki w jakieś knajpce, tydzień wcześniej zarezerwowane. Każdy przyjeżdża coś sobie zamawia, to co chce i jest git. Smile

Może nawet nie być to w samej Warszawie, tylko na przykład u ciebie Triko w miejscowości, na pewno jakieś miejsca na spotkania tego typu są. Byłoby prościej jakbyś się orientował. Jeśli równie dobrze orientujesz się po Warszawie, to też może być. Smile
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sixth
Gość





PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w 3 osoby to możecie sobie na skajpie pogadać i na to samo wyjdzie, dla mnie zlot to impreza kilkudziesięciu osób, którzy przyjeżdżają z różnych miast, gadają, piją, imprezują itp Wink
Powrót do góry
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale sam mówisz, że w kilkadziesiąt osób nie wypali.
Sory, no jak nie chcesz, przecież nikt cię nie zmusi żebyś przyjeżdżał.
Post wyżej pisałem - zmieńmy nazwę "zlot", na "zjazd" czy "spotkanie".

I jakbyś nie zauważył my tu na razie tylko planujemy i luźno rozmawiamy, a ty wyskakujesz za każdym razem z cyniczną gadką. Jak mówiłem - skoro pomysł ci się nie podoba, to nie pisz więcej na ten temat - twoje zdanie poznaliśmy i dziękujemy!

Z tego co przeczytałem, kilka osób zadeklarowało, że jeśli ma się to odbyć w Warszawie - to ok. Niech przyjedzie i 8 osób, a ja to będę nazywał zjazdem. Tooth
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Triko80
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 13 Sty 2009
Posty: 302
Skąd: Legionowo

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się po Warszawie nie orientuję, bo nie bywam tam zbyt często, ale jak zostanę studentem to się to zmieni Very Happy U mnie w mieście jeśli chodzi o knajpki to znam kilka barów, co najwyżej i pizzeri Cool
_________________
1998...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email MSN Messenger Nazwa Skype
Hermes
Dr Vink
Dr Vink


Dołączył: 11 Wrz 2009
Posty: 404
Skąd: Modlin Twierdza

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam około 40 km od Warszawy. Też zbytnio się w niej nie orientuję, ale może ktoś z forum jest ze stolicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Thomas
Zasłużony
Zasłużony


Dołączył: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Skąd: z Mazowsza

PostWysłany: Pią Maj 28, 2010 11:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Triko80 napisał:
U mnie w mieście jeśli chodzi o knajpki to znam kilka barów, co najwyżej i pizzeri Cool

No to u mnie jest to samo Smile
No to nie wiem, co proponujecie, gdzie najlepiej? Rozumiem, że Łódź kategorycznie odpada, hm? Tooth
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Maj 28, 2010 11:39    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Serial -  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group