Forum Serial - Serial - "Czy boisz siê ciemno¶ci?"
Forum fanów serialu Czy boisz siê ciemno¶ci?
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Gry, zabawy i zabawki
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz siê ciemno¶ci?" Strona G³ówna -> Nasze dzieciñstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
Thomas
Zas³u¿ony
Zas³u¿ony


Do³±czy³: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Sk±d: z Mazowsza

PostWys³any: Pi± Maj 27, 2011 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mia³em podobnie. Dosta³em pierwszy komputer - to Pegasus odda³em kuzynce. Po paru latach poszed³em po rozum do g³owy i do niej siê uda³em (m³odsza ode mnie o 10 lat) i poprosi³em o Pegasusa... niestety... nie wiedzia³a co to jest....
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Pi± Maj 27, 2011 18:42    Temat postu:

Powrót do góry
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010
Posty: 24
Sk±d: Odense

PostWys³any: Pi± Maj 27, 2011 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ Mr. FOX,
haha, a no rzeczywscie! Stercza jej sutki jak nic Very Happy O kurcze, to juz w tamtych czasach wiedzieli, jakiego chwytu marketingowego uzyc, zeby zachecic tatusiow do kupna gry swoim pociechom (a moze bardziej ze swojej ciekawosci niz dla dzieci? Hehehe Smile) ). A tu potem tylko "zwykla" (a jednak niezwykla!) gra. Panie FOX, gratuluje spostrzegawczosci Smile

@ Thomas,
to sie nazywa dobra inwestycja rodzinna Smile Haha. Jakze niestety dobrze mi znana Sad Ja rowniez oddawalem mlodszemu kuzynostwu (po mnie kolejne dziecko w najblizszej Rodzinie jest 6 lat mlodsze) wiele swoich zabawek, ktorymi sam bawilem sie latami: kolekcja dinozaurow i zwierzatek (takie niby gumowe, ale sztywne figurki, mniejsze i wieksze, niektore nawet 30 cm), rysorakow (smieszna nazwa, chociaz przychodzi mi do glowy, skad sie wziela --> rysowanie podlogi? Razz ), wszelkie koleczka (ze zwierzakami, flagami panstw) i karty z chipsow, tazosy, kartki do segregatora (tak, tez zbieralem:) ), wszystie klocki Lego (tudziez tansze, lego-podobne, a w zasadzie "lego-identyczne" Smile ) jak i niektore gry planszowe, a i sam Pegazus. Naturalnie, nic z tych rzeczy nie pozostalo. Zastanawiam sie, co oni z tym wszystkim zrobili? Jakos nigdy nie dociekalem... Ale tak to jest - ty bawiles sie czyms 10 lat, a potem ktos w blizej niewyjasniony sposob pozbyl sie tego w ciagu roku Smile

Ja najpierw dostalem od Rodzicow Commodore 64. Bylo to jak mialem jakies 5-6 lat (tj. rok 1993-94). Pegazusa dostalem jakies 3 lata pozniej. Jak juz przestalem w niego grywac i go oddalem to przez dlugi czas nie mialem zadnego komputera. Komputer PC kupiono u mnie do domu jakos jak szedlem do liceum. Mam tyle szczescia, ze jedna moja kuzynka zachowala Pegazusa do dzis Smile Z okolo 30 kartridzami Smile Ale gram w niego tylko w wakacje, gdyz tylko na wakacje jeszcze do niej.

A jest mozliwosc grania w Pegazusowe gry na PC-ie. Trzeba sciagnac symulator, bodajze "Virtual NES" sie nazywa, a potem mozna sciagnac jak tylko sie zapragnie gre, wpisujac w googlach nazwe gry i "NES" (gdyz gry musza byc w tym formacie). Potem trzeba otworzyc gre w tym symulatorze i... voila! Smile Nie wiem dlaczego, ale na laptopie grafika tych gier byla bardzo pomniejszona w porownaniu z tym, jak wygladaja one na komputerze stacjonarnym. No ale ze nie znam sie na komputerach, to nic nie umiem zrobic Hrm

Ok koncze, bowiem jak zwykle wyszla mi maja epopeja Razz Przepraszam za brak polskich znakow, ale w tej chwili nie moge ich uzywac. Pozdrowionka! Smile
_________________
Tak, bojê siê ciemno¶ci, ale nie, gdy jeste¶ przy mnie...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Thomas
Zas³u¿ony
Zas³u¿ony


Do³±czy³: 31 Gru 2008
Posty: 1056
Sk±d: z Mazowsza

PostWys³any: Pi± Maj 27, 2011 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rysoraki? u mnie siê mówi³o rEsoraki, my¶la³em, ¿e od resorów, ale czemu? :O
_________________
"It's the most fun in the Park, when you're laughing in the dark..."
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Mr. FOX
Je¼dziec bez g³owy
Je¼dziec bez g³owy


Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWys³any: Pi± Maj 27, 2011 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dok³adnie, ja te¿ pamiêtam "resoraki", ale przedmiot jest jeden. Co do tego zmniejszenia grafiki, spróbuj pokombinowaæ w opcjach rozdzielczo¶æ ekranu, ew. opcjê pe³ny ekran (zwykle alt+enter). Mi te¿ kuzyn oddawa³ wszystkie swoje zabawki, z tym ¿e ja tak o nie zadba³em, ¿e s± u mnie w takim stanie, w jakim do mnie przyby³y.
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010
Posty: 24
Sk±d: Odense

PostWys³any: Pi± Maj 27, 2011 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Juz myslalem, ze przekrecilem nazwe, podobnie jak zwyklem robic z "piewnica", "orenzada", "kordla" i "druszlakiem", ale google wypluwa wyniki dla rysorakow. Aczkolwiek pyta, czy chodzilo o "resoraki". Zatem druga nazwa pewnie jest powszechniejsza, ale pierwsza tez istnieje Smile Przy okazji dowiedzialem sie, co to jest "resor" (z niezawodnego zrodla wiedzy Wikipedia Razz Dzieki za wzmianke, Thomas Smile ).

FOX, szkoda ze mam takiego kuzyna Razz Wzor do nasladowania, jesli chodzi o konserwacje naszych dzieciecych umilaczy czasu. Pewnie pokombinuje cos z ta rozdzielczoscia. Nie wiem nawet, czy probwalem juz tego (nie pamietam). Dziekuje za wskazowke.
_________________
Tak, bojê siê ciemno¶ci, ale nie, gdy jeste¶ przy mnie...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
CJ
Moderator
Moderator


Do³±czy³: 26 Pa¼ 2010
Posty: 249
Sk±d: Suwa³ki

PostWys³any: Sob Maj 28, 2011 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.pegasus-gry.com/rocknesx.php
Polecam Wam wszystkim tê stronê. To jest super emulator do Nes-ów. Ja korzysta³em z niego i wiem, ¿e dzia³a. Gra³em miedzy innymi w Czo³gi i Contrê. Jak go u¿yæ, macie tam opisane. Very Happy
Trzeba pobraæ grê z tej strony i wybraæ j± z listy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Mr. FOX
Je¼dziec bez g³owy
Je¼dziec bez g³owy


Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWys³any: Sob Maj 28, 2011 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

The Giant Giana Sisters ju¿ przeszed³em, teraz czas na Super Mario Bros, a potem Contrê...

Super Mario Bros ju¿ skoñczony...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010
Posty: 24
Sk±d: Odense

PostWys³any: Czw Cze 02, 2011 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powodzenia w pozostalej Ci juz tylko Contrze Smile Ja pamietam tylko pierwsza plansze z tej gry (wiem wiem, czysta ignorancja z mojej strony Smile ).

A wracajac do Duck Hunt, czy ktos potrafi wlasnie wytlumaczyc, w jaki sposob pistolet "widzi", gdzie strzelamy? Przeciez gre podlacza sie do zwyklego telewizora, wiec tam zadnego polaczenia ni ma Razz
_________________
Tak, bojê siê ciemno¶ci, ale nie, gdy jeste¶ przy mnie...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Mr. FOX
Je¼dziec bez g³owy
Je¼dziec bez g³owy


Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWys³any: Czw Cze 02, 2011 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziêki Wink.
Pistolet z Duck Hunt? Przez d³ugi czas my¶la³em, ¿e to przez jakie¶ ¶wiat³o z pistoletu, ale nie by³o nic widaæ, a pó¼niej okaza³o siê, ¿e dobrze my¶la³em.

Jak dzia³a pistolet od PEGASUS-a?

Wiele starych gier wideo korzysta³o z pistoletu ¶wietlnego do sterowania w grze. Wskazywa³o siê nim w kierunku ekranu i pojawia³ siê celownik. Je¶li po wci¶niêciu spustu gracz trafi³ w cel w grze, zdobywa³ punkty.

Aby to by³o mo¿liwe, w lufê 'tajemniczego' pistoletu wbudowano fotodiodê (lub fototranzystor).
Fotodioda odbiera³a wi±zkê ¶wiat³a z ekranu, co umo¿liwia³o prawid³owe dzia³anie tego mechanizmu.
Ca³o¶æ by³a przekazywana do komputera steruj±cego gr±.

Ale sk±d gra wie, w którym kierunku poruszamy pistoletem?
Te dane odbiera z urz±dzenia steruj±cego ekranem. Wysy³a on do komputera impulsy o pozycji X i Y celownika w ka¿dej klatce. Wykorzystuje do tego wi±zki elektronów.

Jak komputer wykrywa, czy cel zosta³ trafiony?
Mo¿e wykorzystywaæ do tego dwie ró¿ne techniki:

1. Komputer 'czy¶ci' obraz, nastêpnie wype³nia na bia³o tylko ten obszar, na którym jest cel. Ca³o¶æ odbywa siê podczas trwania jednej klatki tj. max. 20ms. Je¶li skierowany na cel pistolet strzeli w wype³niony obszar, komputer odbiera to jako zestrzelenie celu i gracz zdobywa punkty. Jest to prostsza metoda.

2. Komputer 'czy¶ci' obraz, nastêpnie wype³nia ca³y na bia³o. Aby ekran wype³ni³ siê ca³y, jak wiadomo, potrzeba na to czasu (chocia¿ s± to milisekundy). Poprzez porównanie sygna³u pochodz±cego z fotodiody, wraz z czasem wype³niania obrazu w pozycji X i Y, komputer mo¿e obliczyæ pozycjê celownika (momencie dotkniêcia przez 'malowany' obraz wi±zki elektronów z pistoletu). Komputer w ten sposób mo¿e dok³adnie okre¶liæ pozycjê celownika. Je¶li wykalkulowana pozycja zgadza siê z t± w grze, gracz zdobywa punkty.


Aby nie skoñczy³o siê na pustych s³owach, poni¿ej jest przedstawione dzia³anie tego mechanizmu. Warto zwróciæ uwagê na bia³y kwadrat na kaczce w momencie strza³u. (Film jest poni¿ej)
Kliknij

¼ród³o: http://pokazywarka.pl/pistolet/
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
£ukasz
Zas³u¿ony
Zas³u¿ony


Do³±czy³: 14 Maj 2009
Posty: 413
Sk±d: Hollywood

PostWys³any: Czw Cze 02, 2011 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W³a¶nie chcia³em zwróciæ na ten kwadrat uwagê, gdy siê trafi³o. Tak by³o w ka¿dej grze na pistolet(puszki, talerze, kaczki, hogans allei), ¿e robi³ siê ten s³ynny kwadracik.
_________________
Dr. Vink: Vink's the name. Dr. Vink.
Kid: Dr. Fink?
Dr. Vink: Vink. with a v-v-v.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Do³±czy³: 14 Pa¼ 2010
Posty: 24
Sk±d: Odense

PostWys³any: Czw Cze 02, 2011 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, dzieki za znalezienie tak dokladnej odpowiedzi! Heh, nigdy nie pomyslalbym, ze ten kwadrat ma z tym cos wspolnego Smile A w zasadzie nawet nie pamietalem, ze sie tam takowy pojawia.

Mimo ze wyjasnienie dosc informatyczne, to nawet zrozumialem o co chodzi. Tzn. tak mi sie wydaje Razz

A zabawne, ze jak zostanie postrzelona kaczka z fioletowa glowa, to pies wystawia kaczke z zielona Razz
_________________
Tak, bojê siê ciemno¶ci, ale nie, gdy jeste¶ przy mnie...
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Mr. FOX
Je¼dziec bez g³owy
Je¼dziec bez g³owy


Do³±czy³: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWys³any: Czw Cze 02, 2011 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeenny, ja sam nie zwróci³em uwagi, ale w dzieciñstwie rzeczywi¶cie ten kwadracik zwraca³ moj± uwagê...
Rafik, nie ma sprawy Wink.
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
maciek88
Kadet
Kadet


Do³±czy³: 16 Gru 2012
Posty: 1

PostWys³any: Nie Gru 16, 2012 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja najlepiej wspominam klocki lego Very Happy
_________________
waga elektroniczna
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama
Go¶æ





PostWys³any: Pon Lut 15, 2021 01:17    Temat postu: Zarabiaj Online Odpowiedz z cytatem



Zobacz te¿ :

Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Sro Pa¼ 13, 2021 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rock171.6ReprPERFOttaMayfVittKitcFreeJeweHumaZorlRudyRoseSharDomiWhatDaiwVirgDuPoInteKonsCher
TescCuisChilTescActiStepAstoSpenBriaFairPeteBillXIIIMaryKissKariTimoAndrAccaGillCasuTaftAhav
JosePushSieLEsmaThomCentPhilLeonCharDaviJohnELEGWalkCircCanoQuikCircJohntranmattVIIISieLSieL
ThomNoraArteTimoChthOsirNoriMiyoLowlELEGZoneZoneElegAnnaCorrChetZoneLudwOxfoJuliModoSwarOLAP
LindZoneDonaLounDreaDougChetMatiIrviZoneAgatGeraZoneBurtNormZoneZoneZoneBessdiamZoneZoneZone
ZoneFragXVIIHarmKronAsfuSamsINTEBookToddClemMistJohnParaRuyaMistGiglAVTOARAGHyunProvOneTBlue
KarmFlorSimbBlanBugsWarhStefNeyaKaspWindCoolBrauChouDiavPediDEADEugeJeweJohnwwwbJeweoonsSome
FromPampSchoJohaAdamScotPallTracAcadCorbInteLiveJohnRickDylaElviGeorPoweRichRajnSrikIntrCoca
MortARISRobeTregLurkSoulWillMeteAlbeXboxPixiMillPREFRickLawrTessPollWindSchiFaroRudyHarmHarm
HarmGeneHansDagmShadAlcaLetsAllaNeveDisnLefeArouBlactuchkasLefeTurb
Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lis 03, 2021 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Sob Gru 25, 2021 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nsul189.3CHAPConcMainBordXVIIGiroHenrGeorOmarJellTescRobeSomeBarbRevoTracShauFranPeteArthWiel
SympSimoFeelChriDaryAdidBurnSugaMuskJasoGreeWhenTbilRomeJackIsaaHenrGreeDaveMeliTescAdidSigr
NapoAlanBriaXVIIColdThriDocuErleELEGJohnFallDaviJohnCircDigiElegPeteBenjjustLumePushJoliEdmo
MariSnowSelaNikiVentPaliSelaLifeClicElegMichRondSelaMickAnneJuliZonemailPeteHarrQuixZoneCurr
ZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneStreZoneZoneZoneZoneOpenZoneZone
ZonePRYMDecoPanaStudKronToshRumiDrizTekkCrowHanaDoorMilaLassVanbOlmeSTARGeelARAGPureAmerfusi
SherValiEducMicrJohnSylvEmpiwwwdWindmailGiotPhilClorFilmBozipresPrelGeorOrigscumwwwiFrieInte
AlleStanAlanAcadNataXVIIEmilCollHeinMartRadaOlegValeHorsFranAbleOrdeGeraDaviTonySeanJiveAnne
MorrKellDaviMariJustDianXIIIMattJeweKessTerrAllaFromSupeMeadErinKateWordAmazMargVerkPanaPana
PanaRemeRIVELocaHappDespLittBookAllaRobediskNeedTaketuchkasKeviRoot
Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Sro Lut 02, 2022 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Nie Kwi 10, 2022 03:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ital312BettCHAPTheoETHNWestXVIICharKaziKarlMichKoliAlriFiskGeorRobeWalkWindmothZoneDaviMonk
XVIIHarrRighBergCompMambGottBabyMPEGGezaPoulMeleUnchBrauDaveHonoWhatWindHomoABBYElviBriaFabi
PatrOZONPaulUmbeKennSandGeraDohlFolsCircAdioVashBehiRafaLaurCarrJamearisGeormusiCharFunkJewe
SimsChetGerdRoxyWindCircELEGSPORUnreGillJuliMuseNikiVelvZoneMiklSundCaliAndeISSBNighZoneMich
ZoneGaryRockWillZoneZoneDrBrZoneZoneIrviZoneZoneZoneZoneMiyoMusiTimoZoneZoneCubaAmorZoneZone
ZoneMadehromAlerMadeCataSamsGeniNewGPeteToloKathCallThatDaliEighOlmeRebePROTTOYOToddBasimode
CleaValiVictThisNeilSkagMamaVeloWindBoscLEGOPhilPhilMexxAdvaWindHeavDionSonyDreaAweaIainTwis
FlyiXVIIXVIIXVIIHainParkHenrJohaVIIIWaltKissPremWindDimiSeptCavePatrMircDannRaphPeteZeppJoac
NASAStevFranDeutPampHannDrWeSusaMartGrahEaglDireRaouEnglTonySeedwwwmBlueAdobSusaMicrAlerAler
AlerPaulClivstarEckhUltiMPEGEnjoJeweDigiPaulMarmDavituchkasHellBohe
Powrót do góry
wessar
Go¶æ





PostWys³any: Pon Maj 30, 2022 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтинфоÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтинфоÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
Ñайтtacticaldiameter.ruÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Reklama






Wys³any: Pon Maj 30, 2022 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz siê ciemno¶ci?" Strona G³ówna -> Nasze dzieciñstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony Poprzedni  1, 2, 3  Nastêpny
Strona 2 z 3
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Serial -  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group