Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kim jesteśmy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:14    Temat postu: Kim jesteśmy Odpowiedz z cytatem

Drodzy...
podczas przesuwania postów na forum, bardzo ciekawy dział - "kim jesteśmy", niechcący zaginął w wirtualnej przestrzeni.
bardzo mi przykro.
zachęcam do wznowienia tematu i pomimo poprzednich dyskusji, napisania ponownego kilku zdań na swój temat.
przepraszam i pozdrawiam!
admin
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 09, 2010 19:14    Temat postu:

Powrót do góry
supersaiyan2
Kadet
Kadet

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam mam na imię Jasiek jak się pewnie domyślacie jestem fanem serialu "Czy Boisz się Ciemnośći " Posiadam kilkanaście odcinków na kasetach vhs z lektorem postaram podzielić się z wami tymi odcinkami . :)POzdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fruziowata
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Dorota, mam 17 lat i mieszkam w Płocku. Lubię czytać kryminały, horrory oraz poezję. Moim ulubionym gatunkiem filmu jest oczywiście horror, natomiast muzycznie: od poezji śpiewanej, przez rocka po wszelkie odmiany metalu. CBSC jest dla mnie obecnie miłą odskocznią od teraźniejszości, zdecydowanie zaliczam siebie do grona fanów serialu Smile Mam alergię na głupotę i błędy ortograficzne.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wolfman
Zeebo
Zeebo

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to jeszcze raz:
Mam na imię Kamil. Mam 14 lat od maja. Mało pamiętam z tamtych czasów, ale wystarczająco, aby nazwać siebie fanem CBSC. Pochodzę z Woli Rzędzińskiej wsi sąsiadującej z Tarnowem w woj. małopolskim. Słucham Techno, Hip-Hop, Rock, Reggea, RnB itp. Lubię CBSC i tańczyć hip-hop. To chyba tyle Razz
Powrót do góry
kasztanka
Demon morza
Demon morza

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba czuję się staro Very Happy
Mam na imię Izka, mam 22 lata i mieszkam w Warszawie, ale pochodzę z Ostrowca Świętokrzyskiego Smile
Lubię muzykę (różną, od starego rocka do współczesnego r'n'b czy popowego country Razz ), książki i tak, jak koleżanka wyżej, cenię sobie poprawną polszczyznę Smile
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, więc trzeba przywrócić to co było wcześniej.

Mam na imię Łukasz, mam obecnie 19 lat (rany jaki ja stary). Moim hobby jak wspominałem kiedyś jest basen - nałogowo uczęszczam Very Happy Lubię oglądać komedie i horrory oraz interesuje się mangą i anime Smile Jak wszyscy uwielbiam słuchać muzyki - w moim przypadku jest to różna muzyka, zależy czy wpadnie mi w ucho, ale głównie pop Smile Od czasu do czasu lubię zagrać w dobrego RPGa, chociaż strategią też nie pogardzę Very Happy No i jak większość tutaj, jestem fanem Czy Boisz Się Ciemności?

Ostatnio zmieniony przez Łukasz dnia Sob Kwi 10, 2010 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Hermes
Dr Vink
Dr Vink

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Marcin, mam 16 lat. Mieszkam w malutkim mieście, jakim jest Modlin Twierdza. Pewnie kilku z was słyszało o nim na historii, na temacie "II Wojna Światowa". Od kilku lat trenuję tenisa stołowego, co jest moją ogromną pasją. Interesuję się grafiką, i w tym kierunku chciałbym się udoskonalać. Tak jak wszyscy z forum jestem fanem CBSC. Kiedy byłem mały zasiadałem przed telewizorem z bratem i siostrą, aby oglądać kolejne odcinki tego świetnego serialu. Kolejnym moim zainteresowaniem darzę Animę i Mangę. Można powiedzieć, że wychowałem się na Dragon Ballu, co na pewno przyczyniło się do tego, iż dziś oglądam takie anime jak Death Note, Bleach, Code Geass, długo by tu wymieniać. Lubię dobrą komedię, thillery i horrory. Słucham każdej muzyki, ale przeważnie rocka, a dokładniej to System Of a Down, Simple Plan, Linkin Park oraz Sum 41. Tak jak część osób wyżej jestem uczulony na ortografię. No i to by było na tyle. Pozdro Smile
Madeline
Madeline

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imię Weronika. Mam 15 lat i od ponad pół roku mieszkam w Anglii. Interesuję się Anime, Mangą, horrorami, CBSC oraz grami komputerowymi Smile
Moim marzeniem jest polecieć do Japoni oraz w przyszłości zostać tłumaczem Smile
Powrót do góry
AvFrank09
Piaskowy Dziadek
Piaskowy Dziadek

PostWysłany: Nie Kwi 11, 2010 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mateusz lat 16 Smile
Interesuje się sportem (piłka nożna skoki narciarskie koszykówka)
sixth
Gość

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam! Mam na imię Andrzej,rocznikowo mam 19lat, mieszkam w Kielcach. Jestem założycielem poprzedniego tematu o nazwie "kim jesteśmy" Very Happy. Interesuję się treningiem siłowym,piłką nożną,sportami walki a szczególnie karate kyokushin,wszystkie te sporty trenowałem lub trenuję przez wiele lat jeśli ktoś ma pytania odnośnie ich proszę śmiało pytać Very Happy, oprócz tego interesuję się dietetyką, muzyką szczególnie rockiem,rapem,elektroniczną i beatoxem, który trenuje 1,5roku, filmami i serialami, oprócz tego masą innych rzeczy. Denerwuje mnie robienie ludzi w wała i głupota.Lubie ludzi pewnych siebie i mających dystans do wszystkiego a przede wszystkim do siebie.Wróciłem do tego forum po małej przerwie, gdyż jest to zdecydowanie inne forum niż wszystkie. Na pewno nie lepsze lecz inne... Wink a poza tym lubię denerwować ludzi i burzyć spokój co już chyba nie raz zdarzyło mi się tu uczynić. Wink
Powrót do góry
Hermes
Dr Vink
Dr Vink

PostWysłany: Pon Kwi 12, 2010 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sixth napisał:
Denerwuje mnie robienie ludzi w wała i głupota.

sixth napisał:
a poza tym lubię denerwować ludzi i burzyć spokój co już chyba nie raz zdarzyło mi się tu uczynić. Wink

Jakieś dwie sprzeczności nam się tu ujawniły Very Happy. A tak poza tym to witam po przerwie Smile.
Gość

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sprzeczności? Very Happy robienie ludzi w wała, czyli wykorzystywanie i oszukiwanie innych, oraz głupota (chyba tego nie trzeba tłumaczyć Wink) moim zdaniem jest czymś zupełnie innym niż "denerwowanie ludzi" co czynie często świadomie, wytykając innym błędy i rzeczy które uważam za głupie, burzenie spokoju też tyczy się tego samego, min chodziło mi tu o mój post wytykający wszystkie rzeczy które moim zdaniem są niedorzeczne i bezsensowne Wink ale widzę że wszystko prawdopodobnie idzie w dobrym kierunku więc na razie nie będę rozszerzał mojej wypowiedzi Wink
PS również witam Smile
Powrót do góry
Mary_Mary
Moderator
Moderator

PostWysłany: Sro Kwi 14, 2010 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazywam się Marysia. Smile Jestem z mazowieckiego. Mam 24 lata. Moje hobby to filmy (thrillery, komedie, horrory,dramaty), książki (podobne jak filmy), muzyka (rock, pop, metal, industrial, elektroniczna, techno). Pisuję czasami wiersze i opowiadania. Uwielbiam robić zdjęcia. To chyba tyle.
Hermes
Dr Vink
Dr Vink

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robienie ludzi w wała, to w pewnym sensie denerwowanie ich. Ja to tak odbieram. Wymieniliśmy już zdania, koniec offtopu.
Sardo
Sardo

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nazywam się Artur, jestem z Łomży. Mam 18 lat. Moim hobby jest sport, głownie Siłownia, sztuki walki a także futbol. Ulubiony gatunek filmów to oczywiście horrory ale także komedie.
Powrót do góry
sixth
Gość

PostWysłany: Czw Kwi 15, 2010 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hermes to widać że mamy odmienne definicje Wink
mocarFCP z tego co widze to mamy bardzo wiele wspólnego
co do offtopu to chyba można sobie na niego w małym stopniu pozwolić w końcu jest to malutkie forum i śmietnik się wielki nie zrobi, a poza tym to luźny temat Wink
Powrót do góry
mateuszxp
Demon morza
Demon morza

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2010 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam na imie Mateusz mam 17 lat lubie dobra muzyke i komputery jestem fanek tego serialu (CBSC) lubie obejrzec dobry film Razz Wink
Powrót do góry
eskel11
Kadet
Kadet

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siemka
Na imię mam Marcin mam 19 lat i ogromnie cieszę się, że odnalazłem forum dotyczące tegoż serialu, ponieważ kiedyś byłem jego olbrzymim fanem. Interesuje się grami komputerowymi oraz sportem ( osobiście biegam ) . Co więcej mogę napisać ?
Powrót do góry
sakura2222
Madeline
Madeline

PostWysłany: Pon Kwi 26, 2010 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eskel11 napisał:
Siemka
Na imię mam Marcin mam 19 lat i ogromnie cieszę się, że odnalazłem forum dotyczące tegoż serialu, ponieważ kiedyś byłem jego olbrzymim fanem. Interesuje się grami komputerowymi oraz sportem ( osobiście biegam ) . Co więcej mogę napisać ?

Witam nowego kolegę Smile
Powrót do góry
Triko80
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eskel11 napisał:
Co więcej mogę napisać ?

Możesz napisać cóż Cię to tak zainteresowało w tym serialu Very Happy
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 27, 2010 12:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: