Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

DEZERCJA NA FORUM ???
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 15:49    Temat postu: DEZERCJA NA FORUM ??? Odpowiedz z cytatem

Może mi ktoś powiedzieć co to znaczy i kto za tym stoi??
LINK USUNIĘTY
Proszę mi wierzyć - niech ja tylko namierzę osobę, która rozprowadza nasze napisy.
Administracja youtube.pl została poinformowana o tej kradzieży.

Ostatnio zmieniony przez Thomas dnia Pią Sty 29, 2010 15:25, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Gru 19, 2009 15:49    Temat postu:

Powrót do góry
meaner
Sardo
Sardo

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no dla takich to najsurowsza kara.
Ale masz pewność, że to są napisy z forum ??
Powrót do góry
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech się wypowiedzą Ci, którzy wykonali napisy do I sezonu. Zrobili je Triko i Łukasz.
Dobił mnie tekst tego gościa - "napisy robię sam i mogą być błędy". a nawet tytuły, te źle przetłumaczone niektóre tytuły są od nas...
Triko80
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przejrzałem odcinek szósty i ósmy, który tłumaczyłem i może to dziwne, co napiszę, ale to nie są moje tłumaczenia...
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sob Gru 19, 2009 19:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja już nie wiem. Sad Poczekajmy na to co Łukasz powie na ten temat.
sakura2222
Madeline
Madeline

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co??!!! Co to jest w ogóle!! I skąt!!
Powrót do góry
Mary_Mary
Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślę, że napisy mogły być od nas i trochę je przekształcono, by się różniły.
edyta2067
Demon morza
Demon morza

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale długo mnie tu nie było.. przyznaję, że zaniedbałam trochę forum, ale obiecuję, że to się zmieni heh Wink z tą kradzieżą napisów to naprawdę było świństwo, że tak to nazwę... Hrm
fruziowata
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może warto napisać prywatną wiadomość do właściciela kanału na youtube z pytaniem o źródła. kurczę, paskudna sprawa. zostawić tego tak nie można:/
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Triko80
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ogóle ta sprawa nie ma sensu... Nie było napisów przez tyle lat i jak my zaczęliśmy je tworzyć wspólnie to nagle okazuje się, że ktoś cały sezon przetłumaczył sam i wstawia je na YouTube? Rolling Eyes
Mary_Mary
Moderator
Moderator

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To trzeba poczekać i zobaczymy czy wstawi napisy do tych odcinków, których my nie mamy.
sakura2222
Madeline
Madeline

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mary_Mary napisał:
To trzeba poczekać i zobaczymy czy wstawi napisy do tych odcinków, których my nie mamy.

Zgadzam się z Mary_Mary i zobaczymy czy jak osoby tłumaczące drugi sezon wstawią napisy do nowych odcinków to czy te również się pokażą na YouTube.
Powrót do góry
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja nie wiem.
Niestety nie mówiłem wam wcześniej ale napisy już dawno wyciekły z forum. Razem z jednym z moderatorów sprawdziliśmy. Osoba która była niegdyś w grupie VIP wstawiła kilka miesięcy temu napisy na innym forum. Sam obserwowałem tę sprawę. Pojawiły tam się nawet odcinki z lektorem które przekazała nam Mary. Na wniosek modów osoba ta została usunięta z grupy. Ale jak się niestety okazuje - napisy rozpoczęły swoją wędrówkę po sieci.
Szkoda że złamane zostały w ten sposób zasady forum. Jak widać trudno dziś ufać wszystkim. Zaprzepaszczona zostaje w ten sposób praca osób, które poświęcają swój czas tworząc napisy.
Tak jak pisze Triko. Nikt nigdy nic nie robił, my zaczęliśmy, to mam teraz uwierzyć że ktoś siedział i robił napisy do sezonu który już ktoś zrobił.
No niestety - nie wierzę.
Jednym pocieszeniem jest fakt, że na w/w forum na którym umieszczone zostały bezprawnie napisy jest tylko sezon I i odcinki z lektorem.

Co teraz robić?? Nie wiem...
Łukasz
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Nie Gru 20, 2009 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, ale wydaje mi się, że to są nasze napisy, tylko trochę zmienione dla niepoznaki Confused Sam napisał, że odcinki nie będą pojawiały się regularnie, gdyż jest to "BARDZO PRACOCHŁONNA PRACA"(no bez jaj) ale w dziwny sposób 1-wsze 7 odcinków pojawiło się od razu. Thomas napisz do mnie jutro na gg Razz
Powrót do góry
Triko80
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie, co? Po głębszym przeanalizowaniu opisu jego profilu jestem pewien, że są to napisy z naszego forum. Przeczytajcie tylko:
"Witam. Jest to profil na którym będziecie mogli oglądać odcinki serialu "Czy boisz się ciemności?" z polskimi napisami, które sam wykonałem. [...] Niestety jest to bardzo pracochłonny proces co powoduje, że odcinki nie będą dodawane regularnie. Poza tym mam wiele innych rzeczy na głowie. Ale mam nadzieję, że starczy weny i chęci na jak najwięcej odcinków."

Argumenty:
1. W pierwszej części wyraźnie zaznacza, że sam wykonał napisy. Po co on to pisze? Przecież niewinny się nie tłumaczy, a skoro on to podkreśla to oznacza, że ma coś na sumieniu.
2. W drugiej części pisze, że jest to czasochłonny proces, co powoduje, że odcinki nie będą dodawane regularnie - debilna linia obrony. To jest kolejna próba wytłumaczenia się z czegoś. Poza tym pisze jakieś bzdury, że ma inne rzeczy na głowie, a nagle cały pierwszy sezon się pojawił.
3. Tak jak już pisałem wcześniej. Przez tyle lat nie było żadnych polskich napisów, a jak my zaczęliśmy je przygotowywać to nagle pojawia się cały pierwszy sezon...

Konkluzja jest taka, że dalsze prace nad napisami nie mają sensu. Tłumacze umieją angielski, a ten kto go nie umie i tak się nie przyczyni do pomocy w tłumaczeniu. Na dodatek jeszcze nasza praca jest wynagradzana nielojalnością...
sakura2222
Madeline
Madeline

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Triko80 napisał:
Konkluzja jest taka, że dalsze prace nad napisami nie mają sensu. Tłumacze umieją angielski, a ten kto go nie umie i tak się nie przyczyni do pomocy w tłumaczeniu. Na dodatek jeszcze nasza praca jest wynagradzana nielojalnością...

Zgadzam się z tobą Triko ale nie w 100%. Jednak chciałabym wstawić moje tłumaczenie w najbliższym czasie. Jest mi naprawdę przykro Sad. Strona ta powstała tylko dla prawdziwych fanów by móc powrócić do czasów naszego dzieciństwa a (przepraszam za to wyrażenie) jakaś świnia zepsuła wszystko. Mimo wszystko będę nadal tłumaczyła napisy dla tego forum. Choćby tylko dla tej garstki prawdziwych fanów z grupy VIP. Wink Wiem co napisze Triko że ktoś znów będzie rozpowszechniał napisy na innych forach. Zaryzykuję i mam nadzieję że tak się nie stanie. A jeśli się stanie? No to trudno. Confused
Powrót do góry
Łukasz
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sakura2222 napisał:
Strona ta powstała tylko dla prawdziwych fanów by móc powrócić do czasów naszego dzieciństwa a (przepraszam za to wyrażenie) jakaś świnia zepsuła wszystko. Mimo wszystko będę nadal tłumaczyła napisy dla tego forum. Choćby tylko dla tej garstki prawdziwych fanów z grupy VIP. Wink Wiem co napisze Triko że ktoś znów będzie rozpowszechniał napisy na innych forach. Zaryzykuję i mam nadzieję że tak się nie stanie. A jeśli się stanie? No to trudno. Confused
W założeniu to forum miało przyciągnąć prawdziwych fanów CBSC, ale jak można było się domyślić pojawi się, jak sama napisałaś "świnia" niestety Confused

Thomas ->w dalszym ciągu chcę z Tobą pogadać przez gg; może napisz mi na gg kiedy będziesz dostępny to spróbuję się dostosować Very Happy
Powrót do góry
meaner
Sardo
Sardo

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 21:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zauważyłem że odcinek Taksówka Widmo jest również na maxiorze dodany przez niejakiego użytkownika "dodawacz"

http://www.maxior.pl/film/137609/Czy_boisz_sie_ciemnosci_taksowka_widmo
Powrót do góry
mateuszxp
Demon morza
Demon morza

PostWysłany: Nie Gru 27, 2009 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak ludzie sie staraja dla tego forum a jakis patalach dostanie "przepustke" do dzialu download i bach Hrm
I teraz nikt juz nie dostanie wstepu do tego dzialu...
Powrót do góry
Wolfman
Zeebo
Zeebo

PostWysłany: Pon Gru 28, 2009 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na serio przesada! Jak tak dalej będzie to dział download wogóle zostanie usunięty bo jak są tacy ... którzy to rosprzestrzeniają to szkoda wkładać w to więcej pracy...
Chyba że jest możliwość iż te napisy nie są z tego forum, ja akurat mam taką nadzieję.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 28, 2009 09:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: