Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kim jesteśmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Przedstaw się
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Old Shatterhand
Pani Clove
Pani Clove

PostWysłany: Sob Maj 06, 2017 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, chyba ciężko z tym poznaniem nowych ludzi bo już tu nikt nie zagląda i nie pisze Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Maj 06, 2017 08:32    Temat postu:

Powrót do góry
C.G.B.Spender
Kadet
Kadet

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Old Shatterhand napisał:
Cześć, chyba ciężko z tym poznaniem nowych ludzi bo już tu nikt nie zagląda i nie pisze Razz

Witam,

a jednak ktoś zagląda:) Co prawda nie napawa mnie optymizem fakt, ze ostatni post ma prawie dwa lata, ale liczę na to że jest jeszcze jakaś szansa zdobyć forumowe tłumaczenia do serialu. Mam 27 lat, i bardzo chetnie wracam do wspomnien z dzieciństwa, tamtej muzyki, filmu, seriali... Zarejestrowałem się tutaj z chęcia tłumaczenia nie przetłumaczonych odcinków i pobrania takowych do swojej kolekcji. Z przykrością patrzę na opustoszałe i zaspamowane przez boty forum. Bardzo zabolało mnie też że napisy są dostępne jedynie dla wybranych osób - jak mam sobie na nie zasłużyć,skoro forum nie żyje? Nie szkoda wam ogromu pracy włożonej w tłumaczenia? Nie mnie to oceniać. Jeśli jednak ktoś tutaj żyje i obsługuje to forum, mogę polecic swoje usługi jako tłumacza. Widziałem, że macie tez dział dotyczący Gęsiej Skórki. Wykonałem tłumaczenia do odcików: Niczego Się Nie Boję, Panna Młoda jako Manekin,Straszliwa Maska II oraz Szczekający Duch w Aegisub. Jakby co, śmiało kontaktujcie się
Powrót do góry
CJ
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 00:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Po 4 latach nieobecności oczyściłem forum. Napisy przepadły. Linki wygasły. W jednym dziale, nie pamiętam teraz którym, ktoś zamieścił angielskie napisy do wszystkich sezonów oprócz piątego. My nie mieliśmy kiedyś tego luksusu i wszystko było "na słuch". Jeśli masz ochotę możesz tłumaczyć tamte. Możesz je potem wrzucić do internetu. Ja na dysku posiadam jedynie wszystkie odcinki w wersji angielskiej.
Powrót do góry
C.G.B.Spender
Kadet
Kadet

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CJ napisał:
Witam. Po 4 latach nieobecności oczyściłem forum. Napisy przepadły. Linki wygasły. W jednym dziale, nie pamiętam teraz którym, ktoś zamieścił angielskie napisy do wszystkich sezonów oprócz piątego. My nie mieliśmy kiedyś tego luksusu i wszystko było "na słuch". Jeśli masz ochotę możesz tłumaczyć tamte. Możesz je potem wrzucić do internetu. Ja na dysku posiadam jedynie wszystkie odcinki w wersji angielskiej.

Doceniam i to, niestety jako forumowy "żółtodziub" nie mam uprawnien nawet do wejścia w angielskie ripy żeby nad nimi pracować, angielskich napisów również nie znalazłem na tym forum. Jednak gdyby takowy angielski script był - doceniam to. Dla mnie żadnejnproblem zrobic powoli tłumaczenia do każdego odcinku pokolei, tyle że trwałoby to pare miesiecy
Powrót do góry
CJ
Moderator
Moderator

PostWysłany: Wto Sty 22, 2019 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż wygląda na to, że na moim dysku zachowały sie wszystkie odcinki oprócz pierwszego sezonu. Jeśli chcesz mogę je wrzucić na zippyshare albo MEGA w weekend - piątek lub sobotę, będę miał wolne wtedy i trochę czasu. Zaraz poszukam tego tematu z angielskimi napisami.

EDIT: Oto angielskie napisy (brak szóstego? sezonu):
https://isubtitles.info/are-you-afraid-of-the-dark-subtitles
Powrót do góry
C.G.B.Spender
Kadet
Kadet

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CJ napisał:
Cóż wygląda na to, że na moim dysku zachowały sie wszystkie odcinki oprócz pierwszego sezonu. Jeśli chcesz mogę je wrzucić na zippyshare albo MEGA w weekend - piątek lub sobotę, będę miał wolne wtedy i trochę czasu. Zaraz poszukam tego tematu z angielskimi napisami.

EDIT: Oto angielskie napisy (brak szóstego? sezonu):
https://isubtitles.info/are-you-afraid-of-the-dark-subtitles

Świetnie, byłbym wdzięczny. Przetłumaczone odcinki (już przetłumaczyłem 3) mogę wysłać Ci mailem,abyś mógł udostępnić je na forum
Powrót do góry
Thomas
Zasłużony
Zasłużony

PostWysłany: Sro Lut 06, 2019 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sentyment mnie wziął jak zajrzałem Smile dzięki CJ który odnalazł mój e-mail i napisał do mnie wiadomość. Przy okazji dziękuję za oczyszczenie forum ze śmieci botowych różnorakich, dobra robota Smile
kleopartis
Kadet
Kadet

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Jestem Kleo i muszę przyznać, że strasznie ciesze się że istnieje to forum. Od jakiegoś czasu oglądam serial i bardzo mi odpowiada, a tu może jeszcze sobie o nim poczytam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Sie 07, 2019 13:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Przedstaw się Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9
Skocz do: