Forum Serial - Serial - "Czy boisz się ciemności?"
Forum fanów serialu Czy boisz się ciemności?
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nasze kolekcje
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Pokolenie lat 90-tych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaceq11
Zamarznięty chłopiec
Zamarznięty chłopiec


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 60

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 14:36    Temat postu: Nasze kolekcje Odpowiedz z cytatem

W temacie będziemy wrzucali zdjęcia lub pisali o naszych kolekcjach.
Ostatnio podjąłem się misji zejścia do piwnicy w celach poszukiwawczo odkrywczych.Wróciłem cały brudny ale udało mi się znaleźć co nieco.
Masa resoraków,nawet nie widziałem że miałem ich aż tyle głównie modele sportowe,
parę tazosów pokemon z pierwszej serii oraz parę trójkątnych,
trójwymiarowa karta herkules Disneya,
breloczek z Gackiem,
masa kinderków hipopotamy, kaczki itp,
parę kolorowych pierścieni zielony pomarańcz niebieski (będzie jak znalazł na premierę green lantern ;p),
kilka stworków kolorwe prześwitujące (1 czy 2 były chyba dodane do kaczora donalda w celach promocyjnych),
program telewizyjny z kwietnia 1999 roku bylo rtl 7 ale nie bylo cbsc
masa kaczorów donaldów w nie najlepszym stanie
jakaś gazeta w segregatorze z takim kościotrupkiem a w środku różne ciekawostki,
plastikowe żołnierzyki z ciężarówką,
a to tylko mala część tego co tam jest, niestety nie udało mi się dostać do reszty rzeczy.

pozdrawiam
Jaceq
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Cze 13, 2011 14:36    Temat postu:

Powrót do góry
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo wrzucę moją kolekcję tazo z Pokemonów i karty DB z Chio. Swoje Kinderki to gdzieś pogubiłem, mało by się znalazło. Żałuję mocno też, że swego czasu wyrzuciłem kolekcję Mix Komiks (ponad rok zbierania).
Oprócz tego mam ze trzy początkowe numery Witch i CD Action z końca lat 90tych. Jaceq, jeśli masz możliwość, zeskanujesz ten program TV?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolfman
Zeebo
Zeebo


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 510
Skąd: Wola Rzędzińska

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie to mam pełno dodatków z chipsów, gum, itp. mam tego cały wielki wór, bo zbierałem to odkąd tylko pamiętam. Oprócz tego pełno modeli samochodzików i gazet, oraz komiksów z kaczorem donaldem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nabawiłem otyłości od tych pierdółek z chipsów... KD (ach ten skrót) mam też dużo, jeden Gigant z '99 i samochodziki.
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaceq11
Zamarznięty chłopiec
Zamarznięty chłopiec


Dołączył: 21 Maj 2011
Posty: 60

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

FOX postaram się wrzucić skany tylko nie wiem czy mi się uda bo czasami mi skaner nawala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Pon Cze 13, 2011 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, trzymam kciuki. Ja już zrobiłem fotki tazosów i gazetek, jutro postaram się wstawić. Może komuś przypomną się czasy dzieciństwa Smile.
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 24
Skąd: Odense

PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosze, prosze! I o gazete z programem (Jaceq, postaraj sie prosze Smile ), jak i o propozycje FOXa Smile

Wolfman, ale Ci zazdroszcze, ze jestes w posiadaniu tej calej "chipsowej kolekcji"... To tak jakbys mial swoje dziecinstwo zamkniete w tym worku i mogl do niego wrocic, kiedy tylko Ci sie rzewnie (dziwne slowo Smile ) podoba. Super sprawa...
_________________
Tak, boję się ciemności, ale nie, gdy jesteś przy mnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolfman
Zeebo
Zeebo


Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 510
Skąd: Wola Rzędzińska

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak. Moi rodzice i rodzeństwo już mieli takie myśli, żeby go wywalić, ale broniłem go już chyba z pięć razy Very Happy ... i tak też ostał się aż do teraz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafik, trochę mi to zajęło, ale proszę. Mam nadzieję, że uprzyjemnię niektórym połowiczny powrót do dzieciństwa.
Pamiętacie może plastikowe karty z Heroes IV? One były dodawane do chipsów ~ w 2002 roku? Tutaj kilka egzemplarzy udało mi się sfotografować:
http://img225.imageshack.us/img225/1715/20110613830.jpg
http://img233.imageshack.us/img233/5457/20110613832.jpg
http://img30.imageshack.us/img30/8788/20110613833.jpg
Moja największa duma. Wszystkie karty do gry (bo były jeszcze ogólne, ale ich nie udało mi się skompletować) z serii DB Z od Chio (były jeszcze GT, ale tak samo jak z ogólnymi kartami Chio, ich nie udało mi się skompletować). Jednak to co jest, to widać na zdjęciach:
http://img221.imageshack.us/img221/197/20110613835.jpg
http://img84.imageshack.us/img84/8041/20110613836.jpg
http://img196.imageshack.us/img196/1898/20110613837.jpg
Jeden z najważniejszych etapów dzieciństwa = robienie wszystkiego, co ma związek z Pokemonami. Zaczynając od oglądania anime w telewizji, kończąc na zbieraniu wszystkiego z nimi, graniu w gry itd. Tutaj skromna kolekcja kapsli:
http://img148.imageshack.us/img148/37/20110613838.jpg
http://img109.imageshack.us/img109/95/20110613839.jpg
Dalej już nie mam poukładanych zbiorów. Tutaj luzem losowe sztuki kapsli, spinnerów z Beyblade, metal tazo z Yu-Gi-Oh! i trochę więcej.
http://img718.imageshack.us/img718/7360/20110613840.jpg
http://img269.imageshack.us/img269/3235/20110613841.jpg
No i obiecana przeze mnie fotografia gazetek z dzieciństwa.
CD Action z 1999, Kaczor Donald Gigant z 2000 roku i początkowe egzemplarze Witch z 2003 roku.
http://img848.imageshack.us/img848/8516/20110613842.jpg

Szkoda, że w dzieciństwie nie dbałem tak o to wszystko. Większość rzeczy pogubiłem niestety, np. w przedszkolu na wycieczce zgubiłem ok. 30 kart DB (to był dla mnie duży wstrząs), pogubiłem dużą część kapsli Pokemon itd... Podczas fotografowania niektórych kapsli aż mi się w oku łezka zakręciła. Przypomniały mi się sytuację, w których je zdobyłem Sad. Wakacje w Szklarskiej Porębie, Władysławowie, wymiana z kolegami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mary_Mary
Moderator
Moderator


Dołączył: 25 Kwi 2009
Posty: 399

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajna kolekcja. Ja miałam całkiem sporą kolekcję komiksów Kaczor Donald. Nawet pamiętam jak się mocno pogniotły to prasowałam żelazkiem Very Happy
A potem przyszedł dzień kiedy mi odbiło i je spaliłam. Zostawiłam kilka egzemplarzy. A gry gdzieś mis ie zapodziały, a były takie fajne.
_________________
CBSC RULES !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 24
Skąd: Odense

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękna kolekcja! Jaka radość dla oka Wink

Czasem zastanawiam się jak to jest, że kawałek plastiku lub papierka ma w sobie taką moc, że potrafi wyciskać łzy z oczu wcale już nie dzieci. No ale w sumie to nie jest tylko przedmiot. To również związane z nim wspomnienia, sytuacje, zawody, satysfakcje... Tak jak piszesz FOX. Ach ten nasze sentymenta Very Happy
_________________
Tak, boję się ciemności, ale nie, gdy jesteś przy mnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CJ
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 249
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kojarzycie może naklejki Pokemonów, które były w rogalikach 7 Days? Był cały album do nabycia w każdym sklepie i te naklejki się odpowiednio umieszczało. Nie pamiętam ile było wszystkich naklejek, ale wiem że brakowało mi około 4. Zgubiłem ten album podczas przeprowadzki. A szkoda. Miałem też mnóstwo tych kapsli z Cheetosów, z Chesterem w roli głównej. Mnóstwo sportów. Pamiętam też naklejki Jacky'ego Chana i jego przeciwników, też chyba z chrupek i też miałem prawie wszystkie. CD-Action kolekcjonowałem swojego czasu, miałem około 20 numerów ale chyba nie aż takich starych. Doszedłem do wniosku, że żal na to pieniędzy skoro i tak w połowę tego nie grałem, a miałem dla wyglądu Razz
PS. Ładna kolekcja Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PAMIĘTAM! Oczywiście, że pamiętam. One nie były w 7 days, rozczaruję cię, CJ, tylko były w Chipicao. Albowiem zaprawdę nigdy w 7 days nie było naklejek, były tylko w Chipicao. Pamiętam, jak sam miałem naklejki z zespołem R. A pamiętacie naklejki DB z albumem z takich gum z fajnym logo... Może wygoogluję. Tak, to było w gumach Dunkin. Bardzo fajne naklejki. Proszę, tutaj oprócz naklejek z DB, WSZYSTKIE skany kart z Chio na znanej pewnie stronie DB Nao... Piękny obraz.
Naklejki
Karty
PS.
Dziękuje Smile.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CJ
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 249
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dałbym sobie rękę uciąć, że to był 7 Days...
Wiem, że sporo ich jadłem, z kolei nie przypominam sobie Chipicao Hrm Wracając do tych Cheetosów, przypomniał mi się jeden smak "Pizzowe", takie okrągłe kratki. Teraz ich nie robią. A były najlepsze. W takim zielonym opakowaniu. I jeszcze coś: widziałem Czekoladowe Gwiazdki (Magiczne) z Milkyway, do kupienia na Ebay. Ale bodajże kosztowały 40 zł bo z USA. Tam wciąż są dostępne u nas już z 10 lat nie ma.
Pamiętacie Kinder Niespodziankę? Mnóstwo tego mam do dzisiaj. Pamiętam jedne ze starszych zestawów, mianowicie hipopotamy. Tu macie jakiś link z sieci Smile
http://www.swistak.pl/a4883685,Kinder-niespodzianka-hipopotamy-7-szt.html

A tu macie Pokemona Very Happy Chyba Muk:

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Czw Cze 16, 2011 21:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierwszy to Muk, a drugi to Grimer, pierwsza forma ewolucyjna Muka Very Happy.
Każdy pamięta Kinder Niespodziankę Smile, była w każdym sklepie spożywczym w Polsce. Te Cheetosy rzeczywiście były świetne, ale moje serce podbiły ketchupowe (kiedyś były o wiele lepsze od teraźniejszych) i serowe. Pamiętasz, CJ, może limitowaną edycje Cheetosów na jakieś zawody piłkarskie? Co wtedy była zielona paczka, a chrupki miały kształt piłek nożnych i były o smaku cebulowym.
CJ, ja jestem na 100% pewien, że to było Chipicao. Przeciętny rogalik Chipicao wyglądał tak.

Zawsze miał charakterystyczny żółty kolor, a gdzieś na bokach zawsze była kreskówka, z której były naklejki, podczas gdy 7 days zawsze wyglądał tak (i nigdy nie było żadnych naklejek z małym wyjątkiem. Czasami były konkursy i pewnie skojarzyło ci się, CJ, z nimi. Wtedy w 7 days były kupony konkursowe w takich samych białych opakowaniach, co naklejki w Chipicao)

_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CJ
Moderator
Moderator


Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 249
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, te cebulowe pamiętam Very Happy Przeciętne jak dla mnie. Pamiętam nawet swój pierwszy raz z nimi (bez skojarzeń!). Byłem u kolegi i jego mama nam przyniosła Very Happy Co do rogalików zapewne masz rację. W końcu 7 Days i Chipicao smakują prawie identycznie, więc na pewno się pomyliłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafik
Samotny Duch
Samotny Duch


Dołączył: 14 Paź 2010
Posty: 24
Skąd: Odense

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamietam swoj ogromny zawod, jakiego doznalem po zakupieniu pierwszego rogalika Chipicao. W reklamie pokazywali, ze jest w nim tyyyle czekolady, podczas gdy w zakupywanych przeze mnie rogalach (ktorych, swoja droga, nie tak wiele w zyciu kupilem) bylo tej czarnej slodkosci znaaacznie mniej. Czasem trafiala sie ilosc doslownie fasolki (no, bobu Smile ). Czy komus udalo sie trafic kiedys na rogala, gdzie tej czekolady bylo duzo?
_________________
Tak, boję się ciemności, ale nie, gdy jesteś przy mnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArturS2506
Sardo
Sardo


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 32

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej nie dam rady wstawic ale zobaczymy :] Bylem wielkim kolekcjonerem . Mam Bardzo duzo kard Chio Dragon Ball zarowno Z jak i GT oraz te takie czarne unikatowe lacznie ze 100 . Mam zapodziany album z naklejkami dragon Ball z Grześkow i pelne albumy z Chipcao Naruto i Shaman King . Mam tez calkiem duzo kolekcje (te to nie az tak stare ) karty z Gwiezdnych wojen zemsty Sithow . Hehehe i Oczywiscie caly karton (kiedys liczelm okolo 300- 400 ) nie pamietam ... KAPSLE Z POKEMONAMI .
_________________
ArturS2506 CBSC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ArturS2506
Sardo
Sardo


Dołączył: 03 Paź 2010
Posty: 32

PostWysłany: Pią Cze 17, 2011 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AAA ... po analizie znalazlem jeszcze , rowniez zapelniony album z kapslami Epoka lodowcowa . " Moja wielka duma :]" mam nawet wszystkie w 3D.
Mam jeszcze jakies karty ...Dracomania ze snackow , calkiem sporo.

Tych rzeczy bylo mnostwo , byly tez karty wladca pierscieni (mialem wszystkie , lecz zgubilem) . byly tez komiksy z Bioniclami. :] piekne czasy .... !!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________
ArturS2506 CBSC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mr. FOX
Jeździec bez głowy
Jeździec bez głowy


Dołączył: 05 Lis 2010
Posty: 211

PostWysłany: Sob Cze 18, 2011 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie żebym był jakimś ortografem, ale w opcjach odpowiedzi jest zaznaczanie odpowiedzi - "karT, a w opcjach forum jest opcja EDYTUJ.
Zazdroszczę kolekcji Smile. Ponad 100 kart to jest coś. Też mam te karty z Władcy Pierścieni, co prawda nie tak dużo, ale kilka jest. 400 kapsli... Szacunek.
Komiksy z Bionicli, tak samo jak takie karty ze strachami, duszkami itp. były w Crunchips. Albumy Naruto i Shaman King też mam, ale niestety tylko po kilka naklejek w nich...

Rafik,
Bo życie dzieciaka to jedno wielkie pasmo zawodów Sad. Mnie zawsze przeszkadzało to, że to co reklamowali w rzeczywistości jest inne.

CJ,
Bo one smakują identycznie. Chipicao to taka "edycja kolekcjonerska" dla dzieci, a poza tym oba rogaliki są od firmy "Chipita". Ktoś na forum napisał post, w którym zamieścił artykuł o dobrych słodyczach, których już nie produkują... Pamiętasz może chipsy Biesiadne?
_________________
What's the matter? Forgot your combo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Cze 18, 2011 20:07    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Serial - "Czy boisz się ciemności?" Strona Główna -> Pokolenie lat 90-tych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Serial -  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group